Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

бесплатна испорака нов фонт
Skip Navigation Links.

Распродажба -напојување

Производи на страна:
Страна 1 од 3
MEW-SP-320-48
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SP-320-48
Индустриско Напојување, DIN Шина, 48 VDC, 6.7 A, 321.6 W, Mean Well
5.925 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-RS-15-48
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-15-48
Индустриско Напојување, 48 VDC, 0.31 A, 15 W, Mean Well
1.050 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GB-P.SUP.13
Брзо инфо
(0)
Полнач, Безжичен, QiSmart
475 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.NBTPL04
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.NBTPL04
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 16 VDC, 5.5 x 2.5mm
37 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.NBTPL07
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.NBTPL07
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 19 VDC, 5.5 x 1.7mm
37 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.NBTPL10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.NBTPL10
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 19 VDC, 7.4 x 5.0mm
37 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.NBTPL18
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.NBTPL18
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 19 VDC, 4.0 x 1.7mm
37 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PSUP-PLUG10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PSUP-PLUG10
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 4.75 x 1.75mm
18 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PSUP-PLUG11
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PSUP-PLUG11
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 5.0 x 1.5mm
18 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PSUP-PLUG12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PSUP-PLUG12
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 5.5 x 1.5mm
18 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PSUP-PLUG15
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PSUP-PLUG15
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 7.0 x 1.0mm
18 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.NBTPL02
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.NBTPL02
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 19.5 VDC, 6.5 x 4.4mm
37 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.NBTPL09
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.NBTPL09
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 19 VDC, 7.4 x 5.0mm
123 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.NBTPL17
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.NBTPL17
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 12 VDC, 4.8 x 1.7mm
37 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.NBTPL01
Брзо инфо
(0)
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 16 VDC, 6.5 x 4.4mm
37 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.