Вести и настани

Оддржана 4-та работилница за "Развојни Микропроцесорски Системи" (во рамките на проектот Технологија за Тебе)

17.05.2023

Заедно со ФЕИТ-ФАБЛАБ ја оддржавме четвртата работилница за „Развојни Микропроцесорски Системи“

Најава за, 4-та "Развојни Микропроцесорски Системи" - работилница (во рамките на проектот Технологија за Тебе)

10.04.2023

Во рамките на нашата програма за едукација, продолжуваме со активностите од проектот Технологија за тебе, ја организираме четвртата работилницата на тема Развојни Микропроцесорски Системи.

Завршни активности за 2022год од нашиот проект – “Технологија за тебе”

20.03.2023

Успешно реализиран семинарот Напредни Технологии за Мониторинг и Решенија за подобрување на КВАЛИТЕТ НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА

28.09.2022

... 7 (седум) години подоцна. Оддржан вториот семинар со ЕLSPEC на тема Напредни Технологии за Мониторинг и Решенија за подобрување на КВАЛИТЕТ НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА

Стручен семинар- Напредни Технологии за Мониторинг и Решенија за Подобрување на Квалитетот на Електрична Енергија

30.08.2022

... 7 (седум) години подоцна. Го продолжуваме и надградуваме започнатото со  нашиот партнер ELSPEC – бренд за врвна технологија и решенија за квалитет на електричната енергија.
Го претставуваме следното издание на заедничкиот настан
КВАЛИТЕТ НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА (КЕЕ)

Последни вести
17.05.2023
Оддржана 4-та работилница за "Развојни Микропроцесорски Системи" (во рамкит...

Заедно со ФЕИТ-ФАБЛАБ ја оддржавме четвртата работилница за „Развојни ...

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.