Најнови производи: Моќни, Индустриски

Производи на страна:
Страна 1 од 7
INRP181-12
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1200V, 180A
4.159 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2MBI150U4A-120
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2MBI150U4H-120
IGBT Модул, 1200 V, 150 A
8.779 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MCD 162-14 IO1
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1400V, 181A
3.493 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
2DI200D-050
Брзо инфо
(0)
Транзисторски Mодул, 200 A, 600 V, NPN, Дарлингтон, Шасија
5.179 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VGZ28-08IO1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VGZ28-08IO1
Мостен Насочувач, 800V, 28A, Еднофазен Грецов Спој
547 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VII10-05L5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VII10-05L5
IGBT Модул, 600 V, 10 A
1.076 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
INRR130-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: INRR130-12
Модул Тиристор, 1200V, 130A
2.524 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SEMiX501D17Fs
Брзо инфо
(0)
Мостен Насочувач, 1700V, 489A, Трофазен Грецов Спој
12.040 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INRA300R08
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: INRA300R08
Насочувачка Диода, 800V, 300A , DO-205AB, Катода Штрафење
1.619 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
INRA150R12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: INRA150R12-C
Насочувачка Диода, 1200V, 150A , DO-8, Катода Штрафење
1.450 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
W0508 RA120
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: W0508RA120
Насочувачка Диода, 1200V, 508A , W23, Катода Штрафење
4.911 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
B125/110-Z
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: B125/110-Z
Мостен Насочувач, 400V, 25A, Еднофазен Грецов Спој
4.620 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VUO86-16NO7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VUO86-16NO7
Мостен Насочувач, 1600V, 86A, Трофазен Грецов Спој
1.250 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VUO50-12NO3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VUO50-12NO3
Мостен Насочувач, 1200V, 58A, Трофазен Грецов Спој
1.450 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VUO36-16NO8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VUO36-16NO8
Мостен Насочувач, 1600V, 35A, Трофазен Грецов Спој
995 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.