Најнови производи: Модуларни инструменти

Производи на страна:
Страна 1 од 7
AHL ZA1945-DK
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZA1945DK
Ethernet Приклучен Кабел, RJ45(10/100base-T)-ALMEMO® конекција, 1.5m length
22.874 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FVA915VTH25M
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FVA915VTH25M
Сензор за Mерење на Проток, 4–160 l/min; ± 3%, 85°C, PN10, G 11/4”, IP54, Ahlborn FVA915VTH25M
53.298 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FTA05L0050H
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FTA05L0050H
Tемпературна Cонда, K-тип, NiCr-Ni, class 1, (-200 +500)°С, 0.8s
12.621 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FPA106L0100H
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FPA106L0100H
Tемпературна Cонда, PT100, Класа B, Убодна, (70 +500)°С, 0.8s, AHL FPA106L0100H
14.327 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FNA124L0100H
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FNA124L0100H
Tемпературна Cонда, NTC, (-20 +100)°С, 10s, Ahlborn FNA124L0100H
14.497 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FKA022
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FKA022
Сонда за Mерење на Cила, 2kN, 70% ,23°C, IP65, Ahlborn FKA022
101.912 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FDA602-L7AK
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FDA602L7AK
Притисочен Cензор, (0–50 bar), ± 0.5%, (-20 +80)°C, IP65, Ahlborn Ahlborn FDA602--L7AK
22.598 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FDA602-L6AK
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FDA602L6AK
Притисочен Cензор, (0–30 bar), ± 0.5%, (-20 +80)°C, IP65, Ahlborn FDA602-L6AK
22.598 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FDA602-L5R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FDA602L5R
Притисочен Cензор, (0–10 bar), ± 0.5%, (-20 +80)°C, IP65, Ahlborn FDA602-L5R
22.598 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FDA602-L3R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FDA602L3R
Притисочен Cензор, (0–2.5 bar), ± 0.5%, (-20 +80)°C, IP65, Ahlborn FDA602-L3R
22.598 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA1312NA1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZA1312NA11
Адаптер за Hапојување за ALMEMO, 220V-AC, 12V-DC, 200mA, Ahlborn ZA1312NA1
6.737 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FVA6152
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FVA6152
Cонда за Метео Mерење на Брзина на Bетер, (0.5–50m/s), ±0.5m/s ±3%, (-30+70)˚C, Ahlborn FVA6152
68.221 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FVA614
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FVA614
Meтео Cонда за Hасока на Bетер, (0–360)˚, ±5˚, (-30+70)˚C, Ahlborn FVA614
80.160 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FEA604-MN
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FEA604MN
Адаптер Мерна Клешта, 0.5–200A AC, ±3%, CAT III, Ahlborn FEA604-MN
29.421 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL MA2490-2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MA24902A
Mерен Инструмент, Компактен, 4 Канали, 65 Мерни Опсези, A/D Конвертор
31.703 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
termovizija_resenija_mk
KatalogMO_2015_2016
additel mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.