Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

Најпродавани производи: Релеи

Производи на страна:
Страна 7 од 7
REL-112012
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EDR-0011A1200Z
Рид Реле, SPST, 12 VDC, 1 A, PCB
36 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-1120051
Брзо инфо
(0)
Рид Реле, SPST, 24 VDC, 0.5 A, PCB
145 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-112013
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EDR-0021A1200Z
Рид Реле, SPST, 12 VDC, 1 A, PCB
30 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-105013
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EDR-0011A0500Z
Рид Реле, SPST, 5 VDC, 1 A, PCB
85 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-REED2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ELS4021015100Z
Рид Сензор, NO, 100 VDC, 0.5A
99 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-REED3
Брзо инфо
(0)
Рид Сензор, NO, 200 VDC, 0.5A
155 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RELS-13215
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ESR-5102401000Z
Реле, Солид Стејт, 10A/240 V, 3-32V, NO
1.110 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RELS-33225
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ESR-6002402500Z
Реле, Солид Стејт, 25A/280 V, 3-32 V, 3 Phase, NO
3.250 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SKD10306
Брзо инфо
(0)
Реле, Солид Стејт, 3A/60 V, 3-30VDC, 1CO
1.490 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZG3NA-25
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZG3NA-25AMP
Реле, Солид Стејт, 25A/280 V, 3-32VDC, NO
1.250 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.