Skip Navigation Links.

Пакет - За брзо и лесно кримпање

LEP-0057
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Loging Electronics

За брзо и лесно кримпање BNC, TNC, N, SMA, F конектори на RG58 / RG59 / RG62 коаксијални кабли.

1.557 ден
(вклучено ДДВ): 237,51 ден
Редовна цена: 2.025 ден
Штедите 468 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Производи во овој пакет:
Штедите: 468 ден

Заштедете пари со купување на оваа одлична понуда Кримп клешта + Стрипер за најниска цена!

Пакетот ќе ви помогне да ја завршите работата брзо и лесно! Кримпањето BNC, TNC, N, SMA, F конектори на RG58 / RG59 / RG62 коаксијални кабли никогаш не било полесно.


Пакетот содржи:

  • Кримп клешта
  • Стрипер
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.