Buzzers

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
BZ-061
Informata të shpejta
(1)
MFR Part No: RND 430-00005
Piezo Sirenë, 90dB, 8 - 16VDC, 3.1kHz
135 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BZ-04
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: RND 430-00003
Piezo Sirenë, 85dB, 3 - 20VDC, 2.8kHz
120 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BZ-013
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: FY14
Piezo Sirenë, 85dB, 3 - 16VDC, 4kHz
85 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
BZ-014
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PB2398A12NP
Piezo Sirenë, 86dB, 3 - 20VDC, 3.4kHz
99 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BZ-016
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MBS9650A05PM-02
Piezo Sirenë, 83dB, 4 - 7VDC, 2.7kHz
155 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BZ-017
Informata të shpejta
(0)
Piezo Sirenë, 85dB, 4 - 8VDC, 2.8kHz
99 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BZ-019
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: RND 430-00001
Piezo Sirenë, 90dB, 8 - 16VDC, 3.9kHz
155 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BZ-020
Informata të shpejta
(0)

Sirenë- buzzer(3-20)VDC.

145 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
BZ-011
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MB1275B12NP
Piezo Sirenë, 83dB, 7 - 15VDC, 2.3kHz
80 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BZ-012
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HCM1212X-G
Piezo Sirenë, 85dB, 8 - 15VDC, 2.3kHz
95 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BZ-018
Informata të shpejta
(0)
Elektromagnetike Sirenë, 90dB, 8 - 16VDC, 500Hz
135 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
plavi artikli_mkd_alb_den
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.