Produktet mujore RASPBERRY PI4-kit kanë arritur. Nxito! Porosit, 1 copë për dërgesë!

Mbajtëse e relesë

REL-HJ4-PCB
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
MFR Part No: PY-14A

Mbajtëse e relesë me 4 kontakte.

77 den
(me TVSH): 11,75 den
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Socket for relay with two contacts.

 

Features:

  • Number of contacts: 4
  • PCB mounting
  • Soldering connections
  • Dimensions: (21,5х28,5х11,5)mm
No of Switches 4
Dimensionet 21,5х28,5х11,5 mm
Pesha 12 g

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.