Produktet mujore RASPBERRY PI4-kit kanë arritur. Nxito! Porosit, 1 copë për dërgesë!

Mbajtës për projektor

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
TVS-PROJ/12
Informata të shpejta
(0)
KllaPa Projektori, 10 kg, 200 mm
1.790 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VLM-PM20
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PJCM200BK
KllaPa Projektori, 10 kg, 1000 mm
2.950 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TVS-PROJ/13
Informata të shpejta
(0)
KllaPa Projektori, 25 kg, Universal
2.465 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TVS-PROJ/14
Informata të shpejta
(0)
KllaPa Projektori, 13.5 kg, Universal
1.848 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TVS-1PROJEXT/S
Informata të shpejta
(0)
Mbajtëse Projektori, Zgjatje, 30 - 50 cm
1.394 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VLM-PM21
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PJCM200GY
KllaPa Projektori, 10 kg, 1000 mm
2.777 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VLM-PM11
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PJCM100GY
KllaPa Projektori, 10 kg, 130 mm
925 den
Më shumë
Nuk ka në stok
w
VLM-PM10
Informata të shpejta
(1)
MFR Part No: PJCM100BK
KllaPa Projektori, 10 kg, 130 mm
1.850 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-PROJ01
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PJWM200BK

Projektor Mbajtës, 15 kg, 607 mm.

3.389 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.