Pistoletë plastike

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 2 од 2
FIXP.GLG02
Informata të shpejta
(0)
Pistolete per Ngjites, 200 W
1.092 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WZ-77026
Informata të shpejta
(0)
Pistolete per Ngjites me Mbajtëse, pa Tel, 35 W
1.180 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
DRT-D01672
Informata të shpejta
(0)

Shkopinj ngjitës, 11 mm, pistolet ngjitese.

370 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TL-GLGS02/20
Informata të shpejta
(0)

Shkopinj ngjitës, Rimbushës, 11mm, 96oC, pistoletë për ngjitje

998 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TL-GLGS01/16
Informata të shpejta
(0)

Shkopinj ngjites, 7mm, 170 °C, pistolet ngjitese.

370 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TL-GLGS03/30
Informata të shpejta
(0)

Shkopinj ngjites, 11mm, 190 °C, pistolet njitese.

1.232 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SR-072/60W
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SR-072 / 60W
GLUE-GUN,11mm/120W-PIST.Pl,PROF
1.128 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
TL-GLGST01
Informata të shpejta
(0)

Metal Stand for Glue Guns

925 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
plavi artikli_mkd_alb_den
likvidacijaShrafcigeri_PlaviAkcija_alb.jpg
ESD_Shrafcigeri_PlaviAkcija_alb.jpg
SetAlat_alat_alb
crimp plier_ paket alat_alb
kabli na metro_alat_alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.