Cable Boot

BNC-BOOTRG58BK
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Cable Boot, BNC, RG58
10 den
(me TVSH): 1,53 den
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Cable boot cable and connector for RG58.

 

Features:

  • Cable Type RG58
  • Material: Rubber
  • Length: 45mm
  • Diameter: 12mm
Gjatësia 45 mm
Diametri 12 mm
Materiali
gomë
Ngjyra
 e zezë
Pesha 2,4 g

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.